تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۳
۰
کد مطلب : ۱۹۴۶
غفلت، بهانه، خواب زدگی یا عناد !

روابط عمومی برخی از ادارات کل گلستان و ادارات گرگان دقیقا چکار می کنند !؟ / عملکردها را ارزیابی و به کوتاهی ها برخورد کنید !

روابط عمومی برخی از ادارات کل گلستان و ادارات گرگان دقیقا چکار می کنند !؟ / عملکردها را ارزیابی و به کوتاهی ها برخورد کنید !
به گزارش گلستان پرس به نقل از گزارش گلستان ما، سیری در سطح خیابان های مختلف شهر گرگان در مسیر های گوناگون آن و بررسی دقیق وضعیت فضاسازی تبلیغی و محیطی ماه محرم از سوی برخی ادارات کل استان و ادارات گرگان جالب توجه و در نهایت قابل تامل است !
گویا برخی از ادارات، بانکها، موسسات و شرکت هایی که در شهر گرگان قرار دارند و فعالیت می کنند، هیچ توجهی به تقویم های مناسبت های مهم ملی و مذهبی ندارند و مشخص نیست که در کدام فضا سیر می کنند !
 مدیران روابط عمومی این قبیل ادارات، بانکها، موسسات و شرکت ها ؛ مشخص نیست که بر اساس کدام شرح وظایف کاری، عمل می کنند که دیگر حتی نصب پرچم و پارچه مشکی برای محرم هم در این وظایف قرار ندارد !
اگر عدم اقدام به خاطر غفلت است، این عزیزان سر و چشم از گوشی های مدل بالای خود بردارند و از اتاق سرد و صندلی نرم خود فاصله بگیرند و ببینند در شهر چه هیاهویی است ! [ آیا مدیران و رؤسای این اداره هم متوجه نیستند تا مطالبه کنند ]
اگر عدم اقدام به خاطر خواب زدگی است، این بزرگواران را دیگر نمی شود بیدار کرد بلکه باید متنبّه کرد تا بدانند مسئولیت در کجا دارند !
اگر عدم اقدام به بهانه فقدان اعتبار و گرانی ها است، این سروران حتی زحمت سر زدن به انبار مجموعه را هم به خود نمی دهند تا از همان پارچه، پرچم، ریسه و بنرهای سالهای گذشته، برای فضاسازی استفاده کنند .
و اگر عدم اقدام، احیانا و احتمالا به دلیل عناد باشد، که الفاتحههه ... !!
اگر چه زنده ماندن فرهنگ عاشورا و عشق به ابا عبدالله الحسین (ع) در طول 14 قرن گذشته، همیشه مردمی بوده و هیچ وقت معطل و متوقف به توجه حکومتها و دولتها و ... نبوده است، ولی توفیق عرض ارادات به امام حسین (ع) و خدمت در ماه محرم شایستگی لازم دارد و این مساله نافی عمل به وظیفه ادارات نیست .
به نظر می رسد که باید ارزیابی دقیقی از وضعیت و عملکرد مدیران روابط عمومی ادارات کل، ادارات شهرستان، بانکها، موسسات و شرکت ها در این زمینه بعمل آید و رسیدگی و برخورد لازم با کوتاهی ها صورت پذیرد .
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما