تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۶
۰
کد مطلب : ۱۹۴۸
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:

بیمه تکمیلی فرزندان رانندگان حمل و نقل جاده ای برقرار شد

بیمه تکمیلی فرزندان رانندگان حمل و نقل جاده ای برقرار شد
به گزارش گلستان پرس به نقل از گزارش  گلستان ما ؛ مهدی میقانی روز سه شنبه در مصاحبه با این پایگاه خبری تحلیلی افزود: طبق توافق‌های صورت گرفته میان نمایندگان صنوف کارگری و کارفرمایی بخش حمل و نقل و در راستای بهبود وضعیت رفاهی و حمایت‌های اجتماعی رانندگان حمل و نقل جاده‌ای کالا و خانواده آنها، مقرر شده است دو فرزند رانندگان که دارای سن کمتر از ۱۸ سال هستند، تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند که البته فرزندان دختر از شرط سنی مستثنی هستند.
وی افزود: رانندگان مشمول این طرح می‌توانند از تاریخ ۱۵ آبان امسال به مدت دو ماه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مراکز صدور کارت هوشمند رانندگان برای ثبت‌نام مراجعه کنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به امکان ایجاد شده جهت ثبت‌نام رانندگان جامانده از ثبت‌نام سال گذشته اظهارداشت: طبق توافق صورت گرفته رانندگان جامانده جهت بهره‌مندی از مزایای بیمه تکمیلی، از تاریخ ۱۵ شهریور به مدت دو ماه فرصت دارند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مراکز صدور هوشمند رانندگان مراجعه کنند.
وی با اشاره به خدمات جدید ارائه شده در بیمه تکمیلی گفت: در بیمه تکمیلی سال‌جاری هزینه بیمه زایمان به خدمات بیمه تکمیلی اضافه شده است.
میقانی افزود: مدارک مورد نیاز جهت ثبت‌نامه بیمه تکمیلی رانندگان شامل اصل و کپی کارت هوشمند رانندگان، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی رانندگان و همسرو فرزندان آنها و شماره حساب شبا متعلق به راننده جهت درج در سامانه مربوطه می باشد.
وی، بیمه آتیه سازان حافظ را، طرف قرارداد این بیمه گزاران بیان کرد.
با اجرای مرحله اول طرح بیمه تکمیلی رانندگان حمل و نقل کالا تعداد 900 هزار نفر در کشور و حدود 10 هزار نفر در استان گلستان در این طرح ثبت نام کردند.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما