تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹
۰
کد مطلب : ۱۹۴۹
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد؛

رشد ۷۰ درصدی نذورات قربانی گلستانی‌ها

رشد ۷۰ درصدی نذورات قربانی گلستانی‌ها
به گزارش گلستان پرس به نقل از گزارش گلستان ما، اسکندر اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: امسال هم استانی‌ها در عید قربان باهدف هم‌سفره کردن نیازمندان با خود، بالغ بر ۱۶ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان نذورات نقدی و غیر نقدی خود به کمیته امداد استان گلستان اهدا کردند.
اسکندری با اشاره به اینکه استان گلستان یکی از استان‌های پیشرو در حوزه صدقات، زکات و نذورات قربانی است یادآور شد: امسال کمک‌های مردمی و نذورات عید قربان نسبت به مدت مشابه سال گذشته با توجه به اعتماد روزافزون مردم ۷۰ درصد رشد داشته است.
وی یادآور شد: سال گذشته گلستانی‌ها در عید سعید قربان با جمع‌آوری بیش از ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان نذورات مردمی به نیازمندان، بیش‌ترین نذورات قربانی را در کشور اهدا کردند.
اسکندری بابیان اینکه این کمک‌ها به صورت هدفمند بین نیازمندان واقعی که از قبل شناسایی‌شده‌اند توزیع می‌شود گفت: سالمندان، زنان سرپرست خانوار، ایتام، کودکان بد سرپرست و خانوارهای دارای بیمار صعب‌العلاج در اولویت دریافت این نذورات هستند.
اسکندری تصریح کرد: مردم نوع‎دوست می‎توانند کمک‎های خود به نیازمندان گلستانی از طریق کد #۰۱۷*۸۸۷۷* و یا به شماره حساب‌ ۰۱۱۱۸۰۴۶۸۹۰۰۸ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۰۲۲۶ کمیته امداد نزد بانک ملی واریز کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما