تاریخ انتشار
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۵
۰
کد مطلب : ۲۰۴۵
فرماندار کلاله:

تیم ویژه بازرسی از خبازان در کلاله تشکیل شد/ ۴۸ درصد پرونده ها مربوط به خبازی ها است

تیم ویژه بازرسی از خبازان در کلاله تشکیل شد/ ۴۸ درصد پرونده ها مربوط به خبازی ها است
به گزارش گلستان پرس به نقل از گزارش  گلستان ما به نقل از کلاله خبر، علی اصغر بیانی فرماندار و رییس کارگروه آردو نان کلاله در نشست با تیم بازدید کننده از خبازی ها گفت: باتوجه به اینکه ۴۸ درصد پرونده های تشکیل شده توسط بازرسین آرد و نان مربوط به خبازی های شهرستان می باشد، این‌تیم ویژه تشکیل شده است.
وی افزود: این تیم متشکل از نماینده فرماندار، تعزیرات، بهداشت، اداره صمت و اتحادیه است که در کنار بازرسان آرد و نان شهرستان کار نظارت و بازرسی را انجام می دهند.
وی با تاکید بر اینکه نباید. راهی برای احساس امنیت متخلف گذاشت؛ تصریح کرد: باید فعالیت و بازرسی ها را بیشتر کرد تا مردم نان با کیفیت و بدون دغدغه دریافت کنند.
رئیس کارگروه آرد و نان کلاله همچنین گفت: تیم بازرسان شهرستان بصورت شبانه روز از خبازی های نظارت داشته و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله بهداشت محیط و فردی، ورود آرد خارج از شبکه، عدم توجه به دستورالعمل ها به جد برخورد شود و سهمیه آرد متخلف را کاهش و قطع نماید.
بیانی اضافه کرد: اداره تعزیرات حکومتی بصورت ویژه پرونده های ارسالی متخلفین خبازی های را بررسی و اشد مجازات را برای آنان در نظر بگیرد.
وی در پایان مطالبش خبر از برگزاری همایش خبازی ها داد و افزود: خبازی ای که نان با کیفیت پخت کرده و هیچگونه تخلفی نداشته باشد ضمن افزایش سهمیه آرد، مورد تجلیل و تقدیر قرار می گیرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما