فرماندار کلاله:

تیم ویژه بازرسی از خبازان در کلاله تشکیل شد/ ۴۸ درصد پرونده ها مربوط به خبازی ها است

8 مهر 1398 ساعت 20:05

فرماندار کلاله گفت: باتوجه به اینکه ۴۸ درصد پرونده های تشکیل شده توسط بازرسین آرد و نان مربوط به خبازی های شهرستان می باشد، تیم ویژه بازرسی از خبازان کلاله تشکیل شد.


به گزارش گلستان پرس به نقل از گزارش  گلستان ما به نقل از کلاله خبر، علی اصغر بیانی فرماندار و رییس کارگروه آردو نان کلاله در نشست با تیم بازدید کننده از خبازی ها گفت: باتوجه به اینکه ۴۸ درصد پرونده های تشکیل شده توسط بازرسین آرد و نان مربوط به خبازی های شهرستان می باشد، این‌تیم ویژه تشکیل شده است.
وی افزود: این تیم متشکل از نماینده فرماندار، تعزیرات، بهداشت، اداره صمت و اتحادیه است که در کنار بازرسان آرد و نان شهرستان کار نظارت و بازرسی را انجام می دهند.
وی با تاکید بر اینکه نباید. راهی برای احساس امنیت متخلف گذاشت؛ تصریح کرد: باید فعالیت و بازرسی ها را بیشتر کرد تا مردم نان با کیفیت و بدون دغدغه دریافت کنند.
رئیس کارگروه آرد و نان کلاله همچنین گفت: تیم بازرسان شهرستان بصورت شبانه روز از خبازی های نظارت داشته و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله بهداشت محیط و فردی، ورود آرد خارج از شبکه، عدم توجه به دستورالعمل ها به جد برخورد شود و سهمیه آرد متخلف را کاهش و قطع نماید.
بیانی اضافه کرد: اداره تعزیرات حکومتی بصورت ویژه پرونده های ارسالی متخلفین خبازی های را بررسی و اشد مجازات را برای آنان در نظر بگیرد.
وی در پایان مطالبش خبر از برگزاری همایش خبازی ها داد و افزود: خبازی ای که نان با کیفیت پخت کرده و هیچگونه تخلفی نداشته باشد ضمن افزایش سهمیه آرد، مورد تجلیل و تقدیر قرار می گیرد.


کد مطلب: 2045

آدرس مطلب: https://www.golestanpress.ir/news/2045/تیم-ویژه-بازرسی-خبازان-کلاله-تشکیل-۴۸-درصد-پرونده-مربوط-خبازی

گلستان پرس
  https://www.golestanpress.ir