تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۱
۰
کد مطلب : ۲۱۱۸

مرزنشينان عامل ثبات امنيت مرزهای گلستان هستند

مرزنشينان عامل ثبات امنيت مرزهای گلستان هستند
به گزارش گلستان پرس ؛ سرهنگ ستاد بهزاد ابراهيمي فرمانده مرزباني استان گلستان در جمع مرزنشينان شهر مرزي اينچه برون از توابع گنبدکاووس اظهار کرد: رابطه صميمي و دوستانه مرزنشينان، مسوولان محلي، معتمدان و علما و روحانيون ساکن مناطق مرزی گلستان و همدلی و همراهی آنان با مزربانان کمک زيادی به ثبات امنيت و آرامش اين مناطق کرده است.
سرهنگ ابراهيمي ادامه داد: رابطه خوب اهالي گلستان با مرزبانان کشور همسايه در سايه احترام متقابل و با حفظ اقتدار جمهوري اسلامي و همچنين حفظ آمادگي عملياتي و دفاعي نيروهاي مرزباني از ديگر عوامل مهم ثبات امنيت و آرامش نقاط مرزي استان است.
وي تصريح کرد: گلستان با کشور ترکمنستان کيلومترها مرز کوهستاني، خشکي و بياباني، رودخانه‌اي و دريايي دارد که اگرچه حراست از اين مرزهاي طبيعي، سخت و دشوار است اما مرزبانان استان با ايثار و از خود گذشتگي در حال نگهباني از اين مرز هستند.
فرمانده مرزباني گلستان، نيروي انتظامي را مردمي دانست و افزود: پرسنل اين نيرو که رهبري انقلاب آنان را "مجاهدان في سبيل الله" خواندند، بدون منت و صادقانه و در همه ايام سال به صورت شبانه روزي به مردم خدمت مي‌کنند.
آخوند مدد هوشمند امام جمعه اهل سنت شهر مرزي اينچه برون گنبدکاووس نيز با تبريک هفته نيروي انتظامي، همکاري و همراهي مرزنشنيان با مرزبانان در اين استان را بسيار خوب خواند و گفت: به برکت انقلاب اسلامي امروز امنيت و آرامش خوبي در سراسر کشور فراهم است.
انتهاي پيام/
 
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما