تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۲
۰
کد مطلب : ۲۱۲۵

پرداخت 336 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در گلستان

پرداخت 336 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در گلستان
به گزارش گلستان پرس ؛ سعید مازندرانی امروز در دیدار با هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: استان گلستان در جذب اعتبارات و اجرای صحیح برنامه اشتغال روستایی و عشایری در کشور در رده استان های برتر قرار دارد، و موفق به جذب بیش از سقف اعتبارت اشتغالزایی شد.
وی افزود: با تزریق منابع مالی و با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل موجود در روستاها، شاهد رشد و توسعه اقتصاد روستایی در استان خواهیم بود.
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی گلستان تصریح کرد: تا کنون از محل اشتغال روستایی به 4 هزار 196 طرح مبلغ 336 میلیارد و 424 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شد و در بخش اشتغال فراگیر نیز 139 طرح از تسهیلاتی بالغ بر 69میلیارد تومان بهره مند شدند.
وی خاطرنشان کرد: تقویت و توسعه تعاونی ها که از اصلی ترین مولفه های اقتصاد مقاومتی به شمار می رود، نیازمند توجه ویژه همه مسئولین به خصوص نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است.
وی با تاکید بر ارتقای سطح فرهنگی و ورزشی کارگران و تعاونگران، بیان کرد: سیاست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی این است تا از طریق ایجاد و توسعه فضاهای ورزشی، فرهنگی و رفاهی، این قشر زحمتکش و آسیب پذیر را حمایت کند.
مازندرانی اذعان کرد: انتظار ما از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی این است تا در راستای طرح های مهم دولت برای اشتغالزایی در استان پیگیری جدی و مستمر داشته باشند.
انتهای پیام/
 
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما