تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۴
۰
کد مطلب : ۲۱۳۸
صدای پای رانتخواری ؛

تخلف آشکار در اوقاف گلستان / مدیرکل جوان اوقاف اسیر سفارش های خاص نشود

تخلف آشکار در اوقاف گلستان / مدیرکل جوان اوقاف اسیر سفارش های خاص نشود
به گزارش گلستان پرس به نقل از گزارش گلستان ما ؛ ماجرا از این قرار است که قرار شده اداره کل اوقاف در موقوفه اسدالله در ابتدای خیابان شالیکوبی گرگان بین عدالت یک و سه یک مجتمع تجاری احداث کند ، این ملک مشاع بین اوقاف و انجمن حمایت از خانواده های زندانی به مدیریت (ح - ا) است.
برای این پروژه ابتدا برخی افراد صاحب نفوذ در صدد بودند تا با استفاده از ترک تشریفات آن را به پیمانکاری با مدیریت (اقای ح) بدهند که از مرتبطین با دفتر برخی بزرگان استان می باشد.
با فشار واحدهای نظارتی اداره کل مناقصه برگزار شد اما باز هم برخی ها اوضاع را جوری مدیریت کردند تا این پروژه چرب و نرم به ( اقای ح) برسد .
آنها مدام رصد می کردند و به (اقای ح) نیز گفتند علاوه بر شرکت در این مناقصه چند شرکت دیگر هم بنام شما شرکت کند تا نهایتا این پروژه به شما برسد .
(اقای ح ) به همراه سه شرکت خودی دیگر در این مناقصه شرکت می کنند و حامیان وی که فکر می کردند کار تمام است ناگهان هنگام بازکردن برگه مناقصه ها فهمیدند پای شرکت پنجمی هم در کار است .
قیافه برخی از این افراد هنگام بازکردن برگه مناقصه ها جالب بود و در نهایت تعجب همین شرکت به مدیریت (مهندس پ) برنده مناقصه شد.
افراد صاحب نفوذ بعد از اینکه فهمیدند شرکت مد نظرشان نتوانسته در مناقصه برنده شود تشکیل کمیته فنی دادند و در این جلسه درخواست غیرقانونی افزایش تعهدات برای پیمانکار برنده را به بهانه انجام امورات فرهنگی دادند.
در واقع متخلفین با فشار سعی دارند هر طور که هست پروژه را به پیمانکاری خاص بدهند در حالیکه واحدهای نظارتی اداره کل می‌خواهند جلوی تخلفات غیرقانونی را بگیرند.
در حال حاضر این جنگ قدرت همچنان ادامه دارد و (شرکت اقای پ) برنده مناقصه به شدت تحت فشار است که یا افزایش تعهدات غیرقانونی را قبول کند یا پروژه را تحویل دهد ، بنظر لازم می رسد سازمان بازرسی استان و دادستان انقلابی استان به این پروژه ورود کرده و جلوی أین رانتخواری احتمالی بزرگ را بگیرند.
از مدیر کل جوان اوقاف استان که فرزند شهید است انتظار می رود که با این رانتخواری احتمالی برخورد جدی بکند.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما