تاریخ انتشار
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷
۰
کد مطلب : ۲۵۵۳

گلستان|خدمات‌رسانی یک اصل در آرمان بسیج است

گلستان|خدمات‌رسانی یک اصل در آرمان بسیج است
به گزارش گلستان پرس به نقل از گزارش خبرگزاری تسنیم از مینودشت، سرهنگ پاسدار سیدموسی حسینی پیش از ظهر دیروز در مراسم افتتاح بیمارستان صحرایی سپاه در منطقه دوزین این شهرستان اظهارداشت: افتتاح بیمارستان هدیه امام خامنه‌ای به مردم منطقه است.
وی گفت: اهتمام به تفکر بسیجی باید برای همه دغدغه باشد زیرا به فرموده امام خمینی (ره) بسیج شجره طیبه‌ای بوده که لشکر مخلص خدا است.
جانشین سپاه نینوای استان افزود: دل در گرو غرب داشتن اشتباه بزرگی است و باید به داخل کشور و جوانان خود اعتماد کرد و به سلاح صبر و ایمان مسلح شد.
وی اظهارداشت: پزشکانی که اینجا حضور دارند با روحیه بسیجی طبابت خود را رها کرده‌اند تا بدون چشم‌داشت به مردم خدمت کنند.
حسینی خاطرنشان کرد: تفکر بسیجی جریان پیشران خدمات‌رسانی بوده و در زمان حوادثی چون زلزله، سیل و غیره در کنار مردم حضور دارد.
وی با بیان اینکه در آرمان بسیج خدمت‌رسانی یک اصل است، گفت: یک نمونه از خدمات بنیادین بسیج ریشه‌کن کردن فلج اطفال بود. در حوزه امنیت نیز بخشی از فعالیت‌ها بر دوش بسیج قرار دارد و برای حفظ جان و مال مردم جان خود را می‌دهد.
جانشین سپاه نینوای استان بیان داشت: خدمات‌رسانی تنها بخشی از حوزه اقدامات بسیج است و امروز شاهد افتتاح نهمین بیمارستان صحرایی سپاه نینوا در این منطقه هستیم.
وی گفت: این بیمارستان صحرایی در قالب اتاق تزریقات خواهران و برادران، متخصصان گوش حلق و بینی، قلب و عروق، مغز و اعصاب  پوست، ارولوژی، اطفال، زنان و زایمان، جراح عمومی، چشم پزشک، نوار قلب، بینایی سنجی، داخلی، دندانپزشکی و آموزش برای پیشگیری بیماری و بهداشت عمومی به مدت سه روز به صورت رایگان در دوزین فعالیت می‌کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما