تاریخ انتشار
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴
۰
کد مطلب : ۲۵۵۶

مانور سراسری زلزله و ایمنی در ۱۱۰ مدرسه استان گلستان برگزار شد

مانور سراسری زلزله و ایمنی در ۱۱۰ مدرسه استان گلستان برگزار شد
به گزارش گلستان پرس به نقل از گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، محمدعلی هروی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان ظهر دیروز در مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس اظهارداشت: بیست ‌و یکمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار « مدرسه ایمن، جامعه تاب‌آور» با مشارکت تیم‌های عملیاتی آموزش‌دیده ‌و دانش‌آموزان عضو تیم دادرس انجام شد.
وی افزود: در 10 روزه کاری آموزش‌های امدادی پایه قبل از مانور از سوی مربیان آموزشی دادرس به دانش‌آموزان ارائه شد و مانور به فرماندهی جمعیت هلال احمر استان و ‌مشارکت تمامی دستگاه‌ها صورت پذیرفت.
مدیرعامل هلال احمر استان خاطرنشان کرد: 60 نفر از دانش‌آموزان عضو کانون دانش‌آموزی هلال احمر دبیرستان تیزهوشان فرزانگان در قالب تیم‌های عملیاتی (قرمز) تمامی آموزش‌ها را بر مبنای سرفصل‌های آموزشی کتاب دادرس‌ فراگرفتند.
وی گفت: باتوجه به شعار بیست و یکمین مانور سراسری زلزله با عنوان مدرسه ایمن، جامعه تاب‌آور با هماهنگی‌های صورت پذیرفته؛ آموزش خانه به خانه در محله تحت پوشش این مدارس اجرایی شد.
هروی گفت: نقطه قوت این مانور آموزش‌های تخصصی به دانش‌آموزان است به گونه‌ای که در اجرای روند مانور تمامی اقدامات از سوی دانش‌آموزان در تیم‌های عملیاتی مشخص صورت پذیرفت و مربیان آموزشی بر اجرای مانور نظارت داشتند.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما