تاریخ انتشار
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰
۰
کد مطلب : ۲۵۶۹

گلستان| چابکسواران برتر هفته سوم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس معرفی شدند

گلستان| چابکسواران برتر هفته سوم کورس اسبدوانی پاییزه در گنبدکاووس معرفی شدند
به گزارش گلستان پرس به نقل از گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، در روز دوم از هفته سوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبد عصر امروز 57 راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در 6 دور هزار و هزار و 200 متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان 136 میلیون و 325 هزار تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های 6 گانه اهدا شد.
در دور نخست اسب‌های ترکمن 3 ساله در کلاس پنج به مسافت هزار متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که بنیامین جرجانی با اسب ایل سون صوفیان زودتر از خط پایان گذشت و محمد خوجملی با اسب پادشاه مختومقلی و طاهر گوگ نژاد با اسب پویان مختومقلی به ترتیب دوم و سوم شدند.
رقابت دور دوم میان اسب‌های دوخون دو ساله در کلاس 6 به مسافت هزار و 200 متر بود که محمدامین توماج با اسب اسکای فیس عنوان اول را به دست آورد و آق اویلی بشگرد با اسب ترانه حکیم و آرمین آق آتابای با اسب فرگل به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.
در دور سوم اسب‌های دوخون دو ساله در کلاس میدن به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب توکانو موفق به کسب مقام اول شد و علیرضا شامیر با اسب دلنوا و عبدالحلیم قبادی با اسب کلونیا به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.
رقابت در دور چهارم میان اسب‌های تروبرد سه ساله در کلاس دو به مسافت هزار متر شکل گرفت که عبدالرحیم آرمیده با اسب پتیورز زودتر از خط پایان عبور کرد و آق اویلی بشگرد با اسب بن ریو جانی رو و رامین قهرمانی با اسب ریو آچا به ترتیب دوم و سوم شدند.
در دور پنجم اسب‌های دوخون سه ساله در کلاس یک به مسافت هزار متر با یکدیگر رقابت کردند که آق اویلی بشگرد با اسب اوسین بولت نخستین نفر از خط پایان عبور کرد و کمال دلیجه عطا با اسب مامبو و محمد خوجملی با اسب پیر بابا نفرات دوم و سوم از خط پایان گذشتند.
در دور ششم و پایانی اسب‌های تروبرد سه ساله در کلاس پنج به مسافت هزار و 200 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کمال دلیجه عطا با اسب آدرینا (2) موفق به کسب عنوان نخست شد و رامین قهرمانی با اسب مجیک لایتینگ و آرمین آق آتابای با اسب سزار به ترتیب دوم و سوم شدند.
هفته چهارم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس 14 و 15 آذر برگزار خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما