تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵
۰
کد مطلب : ۲۵۷۴

گلستان| ۱۶۵ کیلوگرم موادمخدر در "رامیان" کشف شد

گلستان| ۱۶۵ کیلوگرم موادمخدر در "رامیان" کشف شد
 به گزارش گلستان پرس به نقل از گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار روح الامین قاسمی اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان پس از یک سری اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از سوداگران مرگ شدند.
فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه طی بررسی های تخصصی پلیس مشخص شد، متهم با یک دستگاه "زانتیا" قصد جابه جایی مواد افیونی از مرکز کشور به داخل استان از طریق محورهای فرعی را دارد، تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی و هوشیاری ماموران، متهم بلافاصله پس از ورود به استان شناسایی و طی یک تعقیب و گریز هدفمند پلیسی خودرو وی متوقف شد.
وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو مورد نظر 165 کیلو تریاک که به صورت ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و یک قاچاقچی نیز دستگیر شد.
سردار قاسمی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، گفت: مقابله با پدیده شوم اعتیاد و موادمخدر همواره از اولویت های پلیس استان بوده و ماموران انتظامی در این راستا با همه توان تلاش خواهند کرد لذا شهروندان محترم می توانند در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان مواد افیونی مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.
دستبند پلیس بر دستان سارق 3500 قطعه مرغ
فرمانده انتظامی استان گلستان همچنین از دستگیری سارق مرغداری در "گنبدکاووس" خبر داد و گفت: دراین عملیات 3 هزار و 500 قطعه مرغ سرقتی با 20 تن دان مرغ کشف شد.
سردار  قاسمی اظهار داشت: برابر شکایت یکی از طیور داران "گنبد کاووس" مبنی سرقت از مرغداری وی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: بلافاصله تیم بررسی صحنه پلیس آگاهی به محل اعزام و با پایش دقیق محل سرقت و استفاده از جدیدترین شیوه های پلیسی صورت گرفته مشخص شد، یکی از کارگران مرغداری در این سرقت بزرگ نقش دارد.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: با جمع‌آوری ادله و مستندات توسط پلیس، کارگر مرغداری لب به اعتراف گشوده و اعلام داشته که با همکاری چند نفر از دوستانم از مرغداری سرقت کردیم.
سردار قاسمی گفت: ماموران با هماهنگی قضائی در چند عملیات موفق پلیسی، سارقان را دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان منتقل و مورد تحقیق قرار دادند.
این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: سارقان در مواجهه با دلایل و شواهد پلیسی به سرقت 3 هزار و 500 قطعه مرغ به وزن 8 تن و همچنین20 تن دان مرغ اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی مرغ ها و اموال سرقتی حدود یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: با تلاش ماموران اموال سرقتی به مال باخته تحویل شد.
سردار قاسمی تصریح کرد: در این پرونده 6 سارق و یک مالخر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما