تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲
۰
کد مطلب : ۲۵۷۷

شهدا یکی از مولفه‌های قدرت ایران اسلامی هستند

شهدا یکی از مولفه‌های قدرت ایران اسلامی هستند
به گزارش گلستان پرس به نقل از گزارش خبرگزاری تسنیم از کردکوی، سردار حسین معروفی دیشب در یادواره شهدای محله میرخیل کردکوی اظهارداشت: شهدای ما متعلق به یک طایفه و عشیره و قوم نیستند زیرا جان خود که بالاترین دارایی بود را برای حفظ انقلاب و تمامیت ارضی کشور عزیز ما فدا کردند.
وی افزود: ما برای ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی و برای هر منصب حدود 72 شهید تقدیم کردیم؛ یعنی به ازای هر صندلی مسئولیت، کربلایی در جبهه‌ها رقم خورده است.شهدا یکی از مولفه‌های قدرت ایران اسلامی هستند و سلحشوری شهدا، جانبازان و آزادگان عامل بازدارندگی ملت ایران است.
فرمانده سپاه نینوا اظهار کرد: دشمن ما حساب می‌کند و می‌بیند این ملت کشته شدن در راه خدا را بزرگترین نعمت می‌داند به همین علت توان تهدید نظامی ما را نداشته و ندارند.
وی افزود: ملت ما در حوادث اخیر، فتنه پیچیده و خطرناکی را در مدتی کوتاه نابود کرد و مانند فتنه‌های قبلی باز هم با سربلندی از این آزمون بیرون آمد. امروز زمان آزمون نخبگان است اینجاست که نخبگان ما مسئولیت دارند تا خود را نوکر حقیقی مردم کنند.
سردار معروفی گفت: مردم ما در هفته گذشته حماسه آفریدند، شاید به لحاظ معیشتی در تنگنا هم بوده باشند اما به عشق امام خود و جامعه خود آمدند و ما را یاد جمله امام راحل(ره) انداختند که فرمود "این ملت از امت صدر اسلام برتر است".
وی افزود: اعتراض در چارچوب قانون حق همه است اما معترض آشوب نمی کند و اموال عمومی را به آتش نمی کشد و به حمدلله مردم به خوبی صفوف خود را آشوبگران جدا کردند .افرادی که امروز در زمین دشمن بازی می‌کنند و نگاهشان به خارج از کشور است باور به " ان تنصرالله ینصرکم " ندارند.
سردار معروفی اظهارداشت: شهدای ما سر کلاس در عباس ابن علی (ع) نشستند، به قافله عشق رسیدند و در نهایت حسینی شدند چون بصیرت داشتند.اخلاص در عمل شاه کلید عشق بازی شهیدان ماست و شهدا همه برای خدا کار می‌کردند و این وفاق زاییده دفاع مقدس است و روحیه جهادی و انقلابی برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس است.
وی گفت: من در هیچ جای تاریخ جز کربلا و دفاع مقدس سراغ ندارم که انسان ها برای جهاد در راه خدا از هم پیشی بگیرند و دعوا برای خط شکنی باشد.
فرمانده سپاه نینوا افزود: ادبیات فرماندهان ما در دفاع مقدس "بیا" بود نه " برو" بدین معنی که فرماندهان ما به خط می زدند و به رزمندگان می‌گفتند بیا. آمریکایی‌ها در چند وقت اخیر خود اعتراف کردند که در منطقه غرب آسیا با یک ایر حریف طرف هستند که کسی نیست جز امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و شهدا غالبا در وصیت خود سفارس کردند که مراقب ولایت باشید.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما