تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۰
۰
کد مطلب : ۲۶۱۵

انتخاب ۹۸- گلستان| حضور صبحگاهی فرهنگیان و دانشگاهیان برای نام‌نویسی

انتخاب ۹۸- گلستان| حضور صبحگاهی فرهنگیان و دانشگاهیان برای نام‌نویسی
به گزارش گلستان پرس به نقل از گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، پنجمین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم آغاز شد و از همان ساعت نخست برخی افراد برای نام‌نویسی به فرمانداری‌ها مراجعه کردند.
از گوشه و کنار شنیده می‌شود، امروز روز پُر رفت‌و آمد در فرمانداری‌های استان باشد. گفته شده برخی از افراد که احتمال ثبت‌نام آنها در انتخابات این دوره زیاد است، امروز را برای نام‌نویسی انتخاب کرده‌اند.
تا پایان روز چهارم ثبت‌نام‌ها، 135 نفر در 6 حوزه انتخابیه استان گلستان داوطلب شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شدند.
براساس آخرین آمار و اطلاعات در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا 42 نفر، گنبدکاووس 26 نفر، کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان 23 نفر، علی‌آبادکتول 8 نفر، رامیان و آزادشهر 19 نفر، مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه نیز 16 نفر نام‌نویسی کردند. از این تعداد 7 نفر خانم و بقیه آقایان هستند.
از صبح امروز رقیه بیگم کاظمی، نماینده فرهنگیان استان گلستان در شورای عالی آموزش و پرورش کشور و دکتر مصیب عباسی، عضو هیئت علمی دانشگاه گلستان و از اقوام دکتر عباسی، وزیر سابق ورزش نیز برای نام‌نویسی در این دوره از انتخابات به فرمانداری گرگان مراجعه کردند.
در سایر حوزه‌های انتخابیه نیز داوطلبان با مراجعه به فرمانداری‌ها در حال تکمیل روند ثبت‌نام برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما