تاریخ انتشار
يکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷
۰
کد مطلب : ۲۸۱۸

بخش خصوصی ۳۰۰ میلیارد تومان‌ در بازار موزه گرگان سرمایه‌گذاری می‌کند

بخش خصوصی ۳۰۰ میلیارد تومان‌ در بازار موزه گرگان سرمایه‌گذاری می‌کند
به گزارش گلستان پرس عبدالرضا دادبود در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: بازار موزه گرگان در منطقه کم برخوردار الغدیر ( چهارشنبه بازار قدیم) از چندماه قبل آغاز شده و در مرحله خاکبرداری و اقدامات مربوط به تجهیز کارگاه قرار دارد.
وی بازار موزه گرگان را یکی از بزرگترین پروژه‌های گردشگری در شمال کشور عنوان کرد و گفت: این پروژه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی اجرا می‌شود و برآورد اولیه سرمایه‌گذاری 300 میلیارد تومانی است.
شهردار گرگان بیان داشت: بازار موزه گرگان شامل بخش‌های تجاری، بازار اقوام و فرهنگ‌های مختلف، رفاهی، پارکینگ، آمفی تئاتر و غیره بوده که در سه سال تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی درباره زمان‌بندی اجرای این پروژه گفت: این پروژه در دو فاز 18 ماهه پیش‌بینی شده که خاکبرداری مرحله اول در حال اتمام است.
دادبود ادامه داد: به دلیل شرایط آب و هوایی و بارش‌هایی که در ماه‌های اخیر داشتیم کمی روند کار با کندی پیش رفت اما تلاش سرمایه‌گذار بر این است که خیلی زود شرایط را برای ایجاد سازه‌های مورد نظر در فاز نخست این پروژه فراهم کند.
وی در ادامه به اتمام مهلت تعیین شده به سرمایه‌گذار سایت بالن‌سواری گرگان اشاره کرد و گفت: سرمایه‌گذار به دلیل کوتاهی‌هایی که داشت گرفتار دریافت یکسری مجوزها شد که مهلت تعیین شده برای سرمایه‌گذار به اتمام رسیده است.
شهردار گرگان افزود: با توجه به متقاضیانی که برای سرمایه‌گذاری در این سایت اعلام آمادگی کردند به دنبال بررسی شرایط سرمایه‌گذاران و انتخاب مناسب هستیم. تلاش ما این است سایت بالن‌سواری گرگان را تا پایان سال راه‌اندازی کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما