گام دوم در مجمع بزرگ انقلابیون شهرستان گرگان برداشته شد

صاحب حجتی منتخب اول مجمع ائتلاف نیروهای انقلاب گرگان شد

19 دی 1398 ساعت 13:22


به گزارش گلستان پرس ؛ دومین جلسه رسمی مجمع نیروهای انقلاب شهرستان #گرگان به تاریخ ۹۸/۱۰/۱۷ در محل سالن اجتماعات حوزه امام صادق(ع) باحضور مردم فهیم و شهید پرور شهرستان گرگان برگزار شد
پیامی که این مجمع برای بزرگان و دلسوزان نیروهای انقلاب استان و شهرستان گرگان داشت مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه #گام_دوم، در توجه و سپردن امور به جوانان بوده است.
صاحب حجتی نشان داد که آمده است تا شانه‌هایش را زیر بار مسئولیت بدهد.
بیان و گفتمان او در مجمع دوم نشان از آن داشت که او دارای برنامه و ایده‌های نو برای توسعه استان است و مشکلات استان و شهرستان حوزه انتخابیه را به خوبی می‌شناسد و دسته‌بندی مناسبی برای مشکلات داشته و برای آنها راهکار دارد .
آرای او در انتخابات مجمع نشان داد که اولا نگاه جریان انقلابی و اولویت و ترجیح آنان، به جوانان توانمند و با رزومه اجرائی در سطوح ملی بوده و دوما بیانگر این مهم بود که #مهندس_حجتی در بین همه جریانات انقلابی، ریشه و دارای پایگاه اجتماعی است و بعنوان یک جوان انقلابی ظرفیت آن‌را دارد که سلیقه‌های مختلف درون جریان انقلاب را با خود همراه کند و همانطور که در سخنان کوتاه ولی سنجیدهء خود در مجمع اشاره کرد، توان یک کار تشکیلاتی مدون را دارد، همه دوستان و حتی منتقدانش، توان تشکیلاتی او را صحه میگذارند. با انتخاب صورت گرفته و اقبال نشان داده شده، انتظار از عقلای جریان انقلابی این است که ضمن دریافت پیام مجمع دوم و با اطمینان از اینکه چنانچه سررشته امور را به چنین جوانان لایقی بسپارند امورات مردم و نظام سروسامان خواهد گرفت.
تجربه هشت ساله #دفاع_مقدس و پیشرفت‌های عرصه‌های مختلف در سالهای اخیر، بهترین گواه بر این مدعاست که هر جا به جوانان #انقلابی و #کارآمد اعتماد کردیم، بهترین نتیجه‌ها را گرفتیم و در این شرایط تنها راه برون رفت از وضعیت موجود، سپردن امور به جوانان انقلابی و توانمند و مسلط به#گفتمان انقلاب است. امید است تا شاهد همراهی بزرگان و دلسوزان انقلابی در مرکز استان بوده و خود را برای برگزاری یک انتخابات پرشور آماده نماییم .
انتهای پیام/


کد مطلب: 2911

آدرس مطلب: https://www.golestanpress.ir/news/2911/صاحب-حجتی-منتخب-اول-مجمع-ائتلاف-نیروهای-انقلاب-گرگان

گلستان پرس
  https://www.golestanpress.ir