تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
۰
کد مطلب : ۳۱۰۰

۴ جشنواره نوروزگاه در آق قلا برپا می‌شود

۴ جشنواره نوروزگاه در آق قلا برپا می‌شود
به گزارش گلستان پرس ؛ امیرشیر توماج، فرماندار آق قلا گفت: چهار جشنواره نوروزگاه در سطح شهر‌ها و روستا‌های شهرستان آق قلا برگزار می‌شود.

او تصریح کرد: دو نوروزگاه در شهر‌های آق قلا و انبار الوم و دو نوروزگاه در دو روستا از بخش‌های مرکزی و وشمگیر در ایام نوروز برپا خواهد شد.
فرماندار آق قلا مهمترین هدف برپائی جشنواره نوروزگاه را افزایش شور و نشاط اجتماعی و اجرای برنامه‌های شاد برای مردم در ایام عید نوروز بیان کرد و گفت: باید از ظرفیت شهرستان در معرفی فرهنگ اقوام و آداب و رسوم مردم بومی ساکن در شهرستان آق قلا بهره برد.
رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان آق قلا بر استفاده از ظرفیت بخشداران، دهیاران و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان آق قلا در برپائی دهکده گردشگری و جشنواره نوروزگاه تاکید کرد و گفت: با همدلی و هماهنگی مجموعه مدیریتی دستگاه‌های اجرایی و برنامه ریزی‌های انجام شده تمام زیرساخت ها، امکانات و بستر‌های لازم برای استقبال از مهمانان نوروزی در این شهرستان فراهم شده است و ان شاالله در ایام عید نوروز شاهد برپائی دهکده گردشگری در راستای افزایش شور و نشاط اجتماعی و معرفی آداب و رسوم اقوام ساکن شهرستان خواهیم بود.
 
انتهای پیام /
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما